Dawno już nie pisałam, ale to z braku czasu….
Skończyła już jakiś czas temu praktyki i znowu zaczęłam normalnie chodzić na zajęcia,….. Wiadomo pomału zaczynają się zaliczenia i jakieś sprawdziany i tym podobne. Szczerze powiedziawszy zaczyna mnie trochę przerażać, bo nie chce mi się uczyć… Ale z drugiej strony dobrze, że w ogóle będą bo nie wiem czy bym się wzięła za naukę….

Skończyłam już praktyki… Nie ukrywam z jednej strony się cieszę, bo praca była trochę monotonna ale z drugiej strony czegoś nowego się mimo woli nauczyła,… Ale wg mnie jest jeszcze jeden aspekt…. poznałam nowych ludzi… Szczególnie jedna znajomość pozostanie mi w sercu… Znajomość z kobietą o której już pisałam wcześniej…. Polubiłam ją, a niestety nie wymieniłyśmy się nawet numerami telefonu… ze dwa razy zdarzyło mi się przechodzić w okolicy miejsc praktyk w godzinach zamknięcia ale jej nie spotkałam… nie ukrywam że trochę liczyłam na to, że może spotkam ją wychodzącą z pracy…

Kilka minut temu właśnie skończyłam robić prezentacje do szkoły… Zobaczmy co powie o tym moja grupa.. czy im się spodoba itp. Mi osobiście średnio na jeża się podoba…bo zrobiona jest trochę na szybcika.

Kategorie: Bez kategorii