Dom spokojnej starości woj. Mazowieckie

Dom spokojnej starości promyk woj. Mazowieckie

Dom spokojnej starości „Promyk” kieruje się podstawowymi, które są fundamentem naszej działalności, czyli: odpowiedzialność, dobro, troska, potrzeby oraz szacunek i empatia dla drugiego człowieka.

Nasz Dom Seniora niedaleko Warszawy świadczy na najwyższym poziomie profesjonalną opiekę nad osobami starszymi oraz chorymi.  Oczywiście jesteśmy w stanie zapewnić pomoc w podstawowych czynnościach życiowych, pielęgnacji i higienie, wsparcie i pomoc w realizacji spraw osobistych, ułatwianie kontaktu z otoczeniem. Nasz Dom Spokojnej Starości zapewnia mieszkańcom dostęp do całodobowego lekarza, pielęgniarki oraz fizjoterapeuty.

Dom „Promyk” jest naszym powołaniem! Chcemy, aby nasi mieszkańcy czuli się u Nas, jak we własnym domu. Otaczamy naszych seniorów miłością, ciepłem, radością, poczuciem stabilizacji, a przede wszystkim, aby ani na moment nie czuli się osamotnieni.

Gwarantujemy całodobową opiekę, na najwyższym poziomie bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Warto zaznaczyć, że nasz Dom Spokojnej starości w Mazowieckim spełnia wszystkie standardy oraz wytyczne określone przez Ustawę o Pomocy Społecznej, w zakresie prowadzenia całodobowej placówki z osobami niepełnosprawnymi, w podeszłym wieki oraz przewlekle chorym.

Serdecznie zapraszamy na poznanie naszego Domu „Promyk”.

Post Author: adm-tg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *